Telpu noma

Lielā zāle ēkas otrajā stāvā, diennakts gaišajā laikā ainavisks skats uz apkārtni. Lieliski piemērota svinīgiem pasākumiem un semināriem, komfortabli līdz 60 cilvēkiem. Zālei blakus plaša servēšanas telpa, ar traukiem un galda piederumiem. 150 EUR (diennakts). Iespējams rezervēt mazāku laiku, ja pasākums beidzas līdz 18.00, tad minimālā cena par 2 stundām 50 EUR, + 10 EUR katra nākamā stunda.

Mazā zāle ēkas pirmajā stāvā ir aprīkota ar nelielu bāra leti. Interjerā iekļautas sportiskas nianses. Tieši blakus mazajai zālei pieejama neliela pirts ar elektrisko krāsni, komfortabli līdz 25 cilvēkiem; Cena 120 EUR, iespēja karsēties saunā (+50 EUR.)

Svinību šķūnis. Ja esat iecerējuši pasākumu lauku stilā – laipni lūgti mūsu šķūnī! Ērti satilpst līdz 100 cilvēkiem. Minimālā maksa 80 EUR, jeb 10 EUR/h. Cena par diennakti 300 EUR.

Nojume pie ezera. Ar kājām tīkamu grunti brienot ezerā, pārģērbšanās kabīni, ugunskura vietu, soliņiem, galdu, elektrības pieslēgumu, sirsniņmāju, stāvlaukumu 60 EUR (5 stundas, līdz 20 personām).

Lauku pirts. Pirts māja atrodas 200 m no galvenās ēkas. Tradicionāla latviešu lauku pirts ar malkas krāsni un akmeņu krāvumu. Pirts priekštelpā omulīgi satilpst līdz 12 cilvēkiem. Pie pirts ir apkurināms kubls, kuru pēc vēlēšanās var izmantot gan kā dzesēšanās, gan sildīšanās vietu. Cena par diennakti 80 EUR, ar kublu +70 EUR. Ziemā, atkarībā no gaisa temperatūras, cenas var atšķirties.

Mūsu pirtī iespējams saņemt arī profesionālu pērienu. To nodrošina pirtnieks Gatis. Vairāk lasiet šeit.

Kempinga namiņš “Kastanis”. Paredzēts nogurušiem ceļotājiem nakšņošanai vasaras mēnešos. 4 gultas vietas, 15 EUR no personas, jeb 50 EUR par namiņu.

Trīsvietīgs numuriņš “Sūkņa mājā”. Nomaļš namiņš ar balkonu uz Slīpju ezeru. 3 gultas vietas, 15 EUR no personas.

Nakšņošana istabiņās. Pieejami 3 divvietīgi numuriņi. 15 EUR no personas par diennakti.

Nakšņošana uz matračiem. 30 vietas, 7 EUR par matraci ar savu gultas veļu, 12 EUR par matraci ar gultas veļu.

! Visas cenas norādītas bez PVN. Paturam tiesības koriģēt cenu atkarībā no sezonas un cilvēku skaita pasākumā.