Kūkotava

IMG-20161128-WA0001“Slīpos” darbojas kūkotava, kurā pēc individuāla pasūtījuma izgatavo cepumus, pīrāgus, kliņģerus, kūkas un tortes.

Pieprasītākais produkts ir meistares Jolantas klasiskā lauku torte (olu biskvīts un vārītais krēms). Tās saldo garšu patīkami balansē brūkleņu vai dzērveņu ievārījums starp kūkas kārtām. Rotājumam ir unikāls formāts un pēc pasūtītāja vēlmēm uz kūkas tiek uzlikts īpašs akcents ar jubilāra vārdu, vai pasākuma, vai organizācijas nosaukumu, kā arī pēdējais jaunums – ar pasūtītāja izvēlētu attēlu (pilnībā ēdamu!)

Dūšu piesies meistares Daigas gatavotie mīklas izstrādājumi speķa pīrāgi (pildījumus var variēt), sāļie kliņģeri, siera cepumi. Katru saldummīli neizbēgami priecēs iecienītā aprikožu torte, vai medus kūka.

Ja ir vēlme pēc kaut kā atšķirīga – piedāvājam arī jogurta tortes, biezpiena kūkas, šokolādes tortes, olbaltuma tortes (līdzīgas “cielaviņai”,vai ”Pavlovai”).
Īpaši svinīgas ir kāzu tortes, kuras cepam un gatavojam dažādos izmēros un vairākos stāvos.

Piedāvājam arī modīgos mandeļu cepumus (macaron), kas kombinācijā ar mūsu gatavoto krēmu ir nepārspējams našķis visiem saldummīļiem.
Ja iepriekš aprakstītajā neatrodat savu iecienīto kūku – lūdzu zvaniet lauku toršu meistarei Jolantai (tālr. 29298709) vai kliņģeru, cepumu, pīrāgu un kūku meistarei Daigai (26301055) un iespējams jūsu kūku sapņi pārtaps taustāmā un baudāmā realitātē!

Jaunums.

RADOŠĀS DARBNĪCAS UN MEISTARKLASES
Ir tik patīkami skatīties kā citi strādā! Jeb varbūt “pirksti niez” pašam pamēģināt ko jaunu? “Slīpos” to var! Nāc ar draugiem vai ģimeni, un gūsti jaunus iespaidus “Slīpu” kūkotavā!

Piedāvājam darbnīcas un meistarklases grupām no 2 līdz 10 personām. Aptuvenais laiks no 2.5 h, minimālā maksa 45 EUR (ja līdz 4 personām) 5 – 10 personas + 10 eur no personas. Iepriekš piesakot pa tālruni 26377854 (Antra).